Šindelář František (Čimelice 1887 – 1947 Moravské Budějovice)
Lukov u Moravských Budějovic, signováno vpravo dole Šind, olej/plátno, 49,5 x 66 cm, poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |